Reference

Naši zákazníci tvrdí, že jsme spolehlivý profesionálové 🙂

 

Po koupi rodinného domu v havarijním stavu jsme se zdlouhavě rozhodovali mězi několika nabídkami tesařských firem z našeho okolí. Již v rámci našeho “výběrového řízení” nás zaujalo jednání pana Loudy ze společnosti Tesařství Louda, který nám se vším poradil a perfektně pomohl s výběrem materiálů. Vzhledem k tomu, že nejsme příliš technicky zdatní s námi měl pan Louda zpočátku více práce. Právě z důvodu jeho trpělivosti a profesionality jsme jej nakonec zvolili a vyplatilo se nám to. Nejen, že zpracování proběhlo přesně podle našich představ, ale dokonce dodržel i cenu, kterou nám prezentoval již na počátku naší spolupráce. Do budoucna plánuji ještě výstavbu zahradního domku a rozhodně se na něho znovu rád obrátím.

Martin M.


Děkuji firmě Tesařství Louda za kvalitně provedenou práci a krásnou novou střechu na mém domě. Zejména oceňuji : – profesionální přístup a komunikaci se zákazníkem v průběhu prací – nabídku různých variant provedení vazby – díky radě jsem zvolil variantu provedení, která má delší životnost a vyžaduje menší nároky na údržbu – rychlé provedení prací a dodržování dohodnutých termínů – velmi přijatelnou cenu za perfektně odvedenou práci.

Miloslav Vosáhlo – Chlumec nad Cidlinou


Pouhých 11 měsíců (byly pěkně dlouhé) dělí od sebe jednotlivé fotografie. Nyní, 23.listopadu.2014 je rekonstrukce chaty téměř hotova. Rekonstrukce probíhala dle finančních možností majitelů chaty.

Jan a Zuzana Hlaváčkovi – Vlkov nad Lesy


Výsledkem spolupráce Tesařství Louda při zhotovení vazby rodinného domu je maximální spokojenost s odvedenou prací a profesionálním přístupem, navíc za velice výhodných finančních podmínek. Samozřejmostí ze strany dodavatele bylo také splnění časového harmonogramu prací, které velice oceňuji. Všem potencionálním zákazníkům vřele doporučuji.

Aleš – Sloupno


Děkuji dodatečně firmě Tesařství Louda za profesionální práci na mém rodinném domku v Kosicích.Jednalo se o zhotovení střechy,pergoly a přístřešku pro nářadí .Celá akce byla rychlá veškeré práce perfektní a vše probíhalo podle domluveného harmonogramu.tímto děkuji ještě jednou za vzornou práci a vstřícné jednání.

Petr Pokorný – Kosice